درباره ما

درباره ما

1459 نمایندگان فعال

23,457 مشتری فعال

2485 فروشگاه

20,000+ محصولات میکروبیولوژی

دانش و تجربه

 
 

درباره تولیدات ما

 

 

با گسترش علوم و توسعه جوامع بشری لزوم حفظ سلامتی و بهداشت عمومی به منظور جلوگیری از بروز بیماری های مختلف میکروبی و تشخیص به موقع آنان بیش از پیش احساس میگردد. برای نیل به این هدف سالانه تعداد آزمایشگاه های کنترول میکروبی (میکروبیولوژی) در بخش های مختلف تشخیص درمانی ،صنایع غذایی و زیست محیطی افزایش می یابد و به همان میزان نیز مصرف مواد مورد نیاز و بخصوص محیط  های کشت آزمایشگاهی بیشتر می شود از آنجاییکه تهیه محیط های کشت ازمایشگاهی بصورت انبوه به دانش فنی بالا ، وسایل پیشرفته و آزمایشگاه های کنترل کیفی مجهز نیاز دارد لذا تعداد کمی از کشورها قادر به تولید این مواد می باشند.

 

تاریخچه میرمدیا

 

 

شرکت کاردان آزما با هدف دست یابی به تکنولوژی تهیه محیط های کشت آزمایشگاهی و قطع وابستگی در سال 1376 در منطقه ویژه اقتصادی بندر خرمشهر تاسیس شد و محیط های تولیدی خود را با نام تجاری MirMedia به بازار عرضه نمود. این شرکت با بیش از ربع قرن تجربه موفق در زمینه تولید محیط  های کشت آزمایشگاهی ، کشت خون ، دکستروز و انواع محلول ها در کشور عزیزمان ایران مشغول خدمت رسانی به محققین و پژوهشگران گرامی می باشد.

با توجه به نداشتن سابقه تولید انبوه این مواد در کشورمان در ابتدا اقدام به تولید های پرمصرف نمودیم محیط های کشت تولیدی این شرکت براساس نوع مواد اولیه مواد مصرفی فرموله شده است و فرمولاسیون ها براساس استاندارد جهانی و نتیجه آزمایش های کنترل کیفی بدست آمده است.

باعث افتخار است که محصولا میرمدیا بعنوان نماد اعتماد و اطمینان در بین مراکز علمی کشور می درخشد که همین امر باعث شده درخواست اعطای گواهی بسیاری از مراکز استان ها در اقصی نقاط مختلف کشورمان جهت همکاری و همچنین خدمات هرچه سریعتر و شایسته و درخور مشتریان فرهیخته را بعمل آورد.

شرکت کاردان آزما تولید رنگ های آزمایشگاهی، میکروسکوپی، تشخیص، معرف و مکمل های مورد نیاز در کلیه آزمایشگاه های تشخیص طبی

اهداف

هدف شرکت با اتکاي به خداوند منان و استعانت از ذات لايزال او برپا نمودن قويترين و موثرترين شرکت تولید کننده از طريق جلب اعتماد عمومي، تجمع سرمايه هاي خرد و کسب سهم موثري از بازار هدف و تامين منافع پايدار دارايي سهامداران است. اين شرکت ايجاد ارزش افزوده از فعاليت هاي خدماتي را در نظر داشته و تامين سودي مناسب حداقل بيش از نرخ تورم را بسيار ضروري مي داند.
اهم اهداف موردنظر به شرح زير مي باشد:
· اصرار به خردگرايي، دانايي محوري، بکارگيري دانش فني روز و تلفيق آن با خدمات نيروي انساني آگاه، فعال و با انگيزه و بهره ور را در مجموعه؛
· خلق ارزش براي سهامداران، کارمندان، سرمايه گذاران، مشتريان و ساير ذينفعان؛
· کسب بخش عمده اي از سهم بازار ؛
· برندسازي موفق تحت پوشش عملکرد صداقت محور؛
· کسب حداکثر منافع براي تمامي ذينفعان؛
· کمک در جهت کارآتر شدن همه جانبه و روزافزون بازار سرمايه؛
· آموزش فعالين بازار سرمايه و تلاش براي ارتقاي دانش افراد فعال در اين حوزه؛
· کمک به سرمايه گذاران خرد جهت ورود موفق به بازار؛
· شفافيت مالي و ارائه گزارشات عملکردي شفاف؛

چشم انداز ها

تبدیل‌شدن به یک شرکت پیشرو و رقابتی در تشخیص و بهداشت و سلامتی با ارائه ارزشی بیشتر و بهتر به سهامداران از طریق تبدیل‌شدن به شرکتی بهتر برای شعبه های دیگر و کارکنان که محصولات بهتری می‌فروشد.

*  تمرکز بر ارائه محصولات جدید با برترین تکنولوژی
*  توجه و تاکید هر چه بیشتر بر فرآیند تحقیق و توسعه
*  نگرش جدید به فرآیند بازاریابی
*  همکاری و تعامل مستمر با شرکت های معتبر
*  تاکید بر مشتری مداری و دستیابی به رضایتمندی مشتریان
*  توسعه آگاهی عمومی،دانش فنی و ارتقاء سطح فن آوری در حوزه های فعالیت شرکت بمنظور دستیابی به آخرین نوآوری ها

همکاران ما

بالا