درباره ما

درباره ما

0
نمایندگان فعال
0
مشتری فعال
0
فروشگاه
0
محصولات میکروبیولوژی

دانش و تجربه

 
 

درباره ما

با گسترش علوم و توسعه جوامع بشری لزوم حفظ سلامتی و بهداشت عمومی به منظور جلوگیری از بروز بیماری های مختلف میکروبی و تشخیص به موقع آنان بیش از پیش احساس میگردد. برای نیل به این هدف سالانه تعداد آزمایشگاه های کنترل میکروبی (میکروبیولوژی) در بخش های مختلف تشخیص درمانی ،صنایع غذایی و زیست محیطی افزایش می یابد و به همان میزان نیز مصرف مواد مورد نیاز و بخصوص محیط  های کشت آزمایشگاهی بیشتر می شود از آنجای که تهیه محیط های کشت ازمایشگاهی بصورت انبوه به دانش فنی بالا ، وسایل پیشرفته و آزمایشگاه های کنترل کیفی مجهز نیاز دارد لذا تعداد کمی از کشورها قادر به تولید این محصول می باشند.

 

تاریخچه میرمدیا

شرکت کاردان آزما با هدف دست یابی به تکنولوژی تهیه محیط های کشت آزمایشگاهی و قطع وابستگی در سال 1376 در منطقه ویژه اقتصادی بندر خرمشهر تاسیس شد و محیط های تولیدی خود را با نام تجاری MirMedia به بازار عرضه نمود. این شرکت با بیش از ربع قرن تجربه موفق در زمینه تولید محیط  های کشت آزمایشگاهی ، کشت خون ، دکستروز و انواع محلول ها و معرف های آزمایشگاهی در کشور عزیزمان ایران مشغول خدمت رسانی به آزمایشگاهیان و پژوهشگران گرامی می باشد.

سابقه تولید انبوه این محصولات در کشورمان در ابتدا اقدام به تولید های پرمصرف نمودیم، محیط های کشت تولیدی این شرکت براساس نوع مواد اولیه و مواد مصرفی فرموله شده است و فرمول ها براساس استاندارد جهانی و نتیجه آزمایش های دقیق در بخش کنترل کیفیت شرکت بدست آمده است.

افتخار است که محصولات MIRMEDIA باعث شده که بیش از 300 شرکت پخش و توزیع کننده معتبر در حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی درخواست نمایند، که بعنوان نماینده فروش رسمی شرکت کاردان آزما در استان های مختلف معرفی و گواهی اعطای نمایندگی آنها در سایت IMED تائید گردد. این شرکت در کلیه موارد تمام تلاش و تخصص خود را جهت همکاری و انجام خدمات هرچه سریعتر و شایسته و درخور مشتریان فرهیخته را بعمل آورد.

شرکت کاردان آزما تولید کننده محیط های کشت آزمایشگاهی ،معرف ها و محلول ها ،رنگ های میکروسکوپی ،تولید و بسته بندی انواع دکستروزهای خوراکی منوهیدرات

اهداف

هدف شرکت با اتکاي به خداوند منان و استعانت از ذات لايزال او برپا نمودن قويترين و موثرترين شرکت تولید کننده از طريق جلب اعتماد عمومي، تجمع سرمايه هاي خرد و کسب سهم موثري از بازار هدف و تامين منافع پايدار دارايي سهامداران است. اين شرکت ايجاد ارزش افزوده از فعاليت هاي خدماتي را در نظر داشته و تامين سودي مناسب حداقل بيش از نرخ تورم را بسيار ضروري مي داند.
اهم اهداف موردنظر به شرح زير مي باشد:
· اصرار به خردگرايي، دانايي محوري، بکارگيري دانش فني روز و تلفيق آن با خدمات نيروي انساني آگاه، فعال و با انگيزه و بهره ور را در مجموعه؛
· خلق ارزش براي سهامداران، کارمندان، سرمايه گذاران، مشتريان و ساير ذينفعان؛
· کسب بخش عمده اي از سهم بازار ؛
· برندسازي موفق تحت پوشش عملکرد صداقت محور؛
· کسب حداکثر منافع براي تمامي ذينفعان؛
· کمک در جهت کارآتر شدن همه جانبه و روزافزون بازار سرمايه؛
· آموزش فعالين بازار سرمايه و تلاش براي ارتقاي دانش افراد فعال در اين حوزه؛
· کمک به سرمايه گذاران خرد جهت ورود موفق به بازار؛
· شفافيت مالي و ارائه گزارشات عملکردي شفاف؛

چشم انداز ها

تبدیل‌شدن به یک شرکت پیشرو و رقابتی در تشخیص و بهداشت و سلامتی با ارائه ارزشی بیشتر و بهتر به سهامداران از طریق تبدیل‌شدن به شرکتی بهتر برای شعبه های دیگر و کارکنان که محصولات بهتری می‌فروشد.

*  تمرکز بر ارائه محصولات جدید با برترین تکنولوژی
*  توجه و تاکید هر چه بیشتر بر فرآیند تحقیق و توسعه
*  نگرش جدید به فرآیند بازاریابی
*  همکاری و تعامل مستمر با شرکت های معتبر
*  تاکید بر مشتری مداری و دستیابی به رضایتمندی مشتریان
*  توسعه آگاهی عمومی،دانش فنی و ارتقاء سطح فن آوری در حوزه های فعالیت شرکت بمنظور دستیابی به آخرین نوآوری ها

همکاران ما

بالا